Wilson Combat TR556RCRG18FT8 Match Grade Barrel, 5.56 NATO, 18.00" Barrel, Bead Blasted - 811826025722
SKU:
Available:
Online only
In-store at Charlotte, NC
after applicable rebate. Learn more
Adding to cart… The item has been added
Why is no price shown?
Product Details
Key Features:
- Manufacturer: Wilson
- Model: TR556RCRG18FT8
- Caliber: 5.56 NATO
- Condition: New
- Finish Color: Bead Blasted
- Barrel Length: 18"
- Unique Features: Fluted, 1:8" Twist, Rifle Length Gas System
- What's In The Box: Barrel only
Specifications
__Caliber 5.56x45mm NATO
__Barrel Length 18.00"
__Model TR556RCRG18FT8
__Capacity NA
__Optic Footprint NA
__Action NA
Media